POBIERZ OŚWIADCZENIE RODZICA i złóż w sekretariacie szkoły!
Zapoznaj się z tzw. Standardami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) czyli zaleceniami "dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem" w Europie. Na tych standardach ma się opierać seksedukacja w Polsce według niektórych środowisk. (Szczegóły dla określonych grup wiekowych od str. 40.)

Polecamy:        

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IKEA promuje homoseksualizm od wielu lat
#1
Tak wygląda katalog IKEA w USA:

[Obrazek: D1D5REZXQAAIn7A.jpg]

To nie jedyne zdjęcie w ich katalogu, na którym jest para homoseksualna. Dlaczego? Pisze o tym autor artykułu na stronie www.wbdaily.comhttp://www.wbdaily.com/homosexual-agenda...hemed-ads/

Pierwsza reklama IKEA pokazująca dwóch mężczyzn robiących zakupy w ich sklepie została pokazana w roku 1994. Była emitowana przez kilka tygodni zanim firma zdecydowała sie wycofać film po groźbie bojkotu.Mimo to nadal pokazują pary homoseksualne w swoich reklamach tłumacząc to w ten sposób, że chcą, aby każdy był mile widziany w ich sklepach. Idą też dalej:

W roku 2013 pojawił się spot reklamowy w Tajlandii, na którym widać mężczyznę i transseksualistę(!). Scena wygląda mniej więcej tak: 
tajska para odwiedzająca sklep IKEA, gdy nagle „dziewczyna” tak się podnieca sprzedażą poduszek, że jej (lub jego) głos nagle obniża się... Ona lub on lub ona - zaczyna mówić głębokim, męskim głosem. W ten sposób okazuje się, że ta osoba, która wygląda na kobietę, w rzeczywistości nie jest kobietą. 

No cóż - IKEA zamiast po prostu sprzedawać swoje meble i akcesoria domowe woli promować styl życia, który przez większość ludzi jest uzanany za perwersję. W Stanach większość ludzi akceptuje gejów, nawet jeśli nie popierają takiego stylu życia. 
Młodzi ludzie są karmieni dietą homoseksualną w szkołach, na wyższych uczelniach, w filmach i telewizji - wszędzie indziej. Próbuje się wymuszać zmianę stosunku do odmiennej orientacji seksualnej. 

To nie ma znaczenia; to nadal perwersja. Wybieram akceptowanie ludzi jako istot ludzkich, ale odrzucam to działanie. Mogą to robić, jeśli chcą, ale nie powinienem być zmuszany do mówienia, że to właściwa rzecz. Reklamy IKEA wydają się być zaprojektowane tak, abym czuł się jak bigot, jeśli się z nimi nie zgadzam.

Nie zamierzam tam robić zakupów. Ludzie mogą być gejami, jeśli chcą, a IKEA może ich promować, jeśli chce - i nie będę próbował ich powstrzymywać. Ale te reklamy wydają się iśc dalej niż tylko promocja towarów - one mają służyć degradowaniu kultury i to mnie zasmuca. Wolałbym, żeby po prostu reklamowali swoje towary.

(w luźnym przekładzie ze strony: http://www.wbdaily.com/homosexual-agenda...hemed-ads/)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości