POBIERZ OŚWIADCZENIE RODZICA i złóż w sekretariacie szkoły!
Zapoznaj się z tzw. Standardami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) czyli zaleceniami "dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem" w Europie. Na tych standardach ma się opierać seksedukacja w Polsce według niektórych środowisk. (Szczegóły dla określonych grup wiekowych od str. 40.)

Polecamy:        

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warsztaty antydyskryminacyjne przy udziale ZNP
#1
Ostatnio natknęłam się w internecie na publikację z roku 2015, zawierającą przykłady warsztatów antydyskryminacyjnych, które odbyły się w ramach projektu "Równa Szkoła – szkoła bez dyskryminacji i przemocy". Tenże projekt był realizowanym przez Kampanię Przeciw Homofobii (KPH) wraz ze Związkiem Nauczycielstwa Polskiego. Uczestniczyły w nim 4 szkoły: Gimnazjum nr 11 im. Obrońców Westerplatte w Gdańsku, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Górze (dolnośląskie), Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Piątkowisku (łódzkie) i LO nr. 2 im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim (łódzkie). 

Szczegóły można poczytać sobie w internecie pod tym adresem: https://www.kph.org.pl/publikacje/lekcja...ia-www.pdf - od str. 48.

Są tam relacje nauczycieli, uczniów i np. tzw. mentora, czyli tego, kto te warsztaty pomagał organizować. W publikacji wszystko wygląda ładnie pięknie ale gdy się wyszuka relację z tego w internecie to można zobaczyć inny obraz:

[Obrazek: gimnazjumPiatkowisko.png]

Okazuje się, że wystarczą dwie zaangażowane nauczycielki, osoba z zewnątrz tu nazywana mentorem oraz zgoda części rodziców, aby przeprowadzić warsztaty i na koniec wywiesić w szkole powyżej widoczne gazetki ścienne!!
Z tego jasno wynika, że nie wystarczy protest rodziców - nie wszędzie rodzice zaprotestują - a treści tj. wyżej oglądają wszyscy uczniowie. 
Jest to jawne propagowanie homoseksualnego stylu życia i powinno być zakazane jako szkodliwe dla dzieci i młodzieży.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości