POBIERZ OŚWIADCZENIE RODZICA i złóż w sekretariacie szkoły!
Zapoznaj się z tzw. Standardami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) czyli zaleceniami "dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem" w Europie. Na tych standardach ma się opierać seksedukacja w Polsce według niektórych środowisk. (Szczegóły dla określonych grup wiekowych od str. 40.)

Polecamy:        

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przykłady przemocy wobec dzieci w "rodzinach" homoseksualnych
#1
Polecam ciekawy artykuł pokazujący jak może wyglądać życie dzieci adoptowanych przez pary homoseksualne. Opisy tych przypadków mnożą się w internecie, policja na świecie wykrywa coraz to nowe takie historie. A ile jest nieodkrytych?? Ile dzieci cierpi i brak reakcji społeczeństwa? 

"Homoseksualizm to choroba psychiczna" stwierdził Paul Cameron, amerykański naukowiec z dorobkiem kilkuset publikacji zajmujący się badaniem homoseksualizmu (http://www.fronda.pl/a/homoseksualizm-to...22979.html). Tak to było też podawane jeszcze w latach 70-tych ubiegłego wieku w podręcznikach medycyny sądowej - homoseksualizm był określany jako choroba psychiczna. Wykreślono go jako jednostkę chorobową z listy chorób psychicznych po naciskach homolobby wobec lekarzy Amerykańskiego Stowarzyszenia Lekarzy. Wykreślenie to  nastąpiło w wyniku głosowania a nie na podstawie badań naukowych!!! 

Nie wolno oddawać dzieci w ręce chorych psychicznie ludzi! Efekty można zobaczyć w artykule poniżej:

Przemoc, gwałty i zabójstwa dokonywane przez „małżeństwa” homoseksualne na dzieciach
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości