POBIERZ OŚWIADCZENIE RODZICA i złóż w sekretariacie szkoły!
Zapoznaj się z tzw. Standardami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) czyli zaleceniami "dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem" w Europie. Na tych standardach ma się opierać seksedukacja w Polsce według niektórych środowisk. (Szczegóły dla określonych grup wiekowych od str. 40.)

Polecamy:        

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uważajcie na homopropagandę na Net flix ie
Przeczytałam ostatnio arykuł na pch24.pl o tym jak wygląda oferta filmowa na platformie net fli x - nie korzystałam z tego i chyba nie będę p tym co przeczytałam.. Może ktoś z Was potwierdzić czy tam faktycznie jets tak dużo propagandy homoseksualnej?

Na pch24.pl piszą, że jest np. serial o Ani z Zielonego Wzgórza ich własnej produkcji, w którym roi się od, cytuję:

"„prześladowanych” (nie wiadomo przez kogo właściwie, ale jednak zaszczutych) homoseksualistów, dziewczynek przebierających się za chłopców, chłopców „lubiących inaczej” innych chłopców, a nawet przebierającego się za kobietę pastora. Innymi słowy: cały skomplikowany labirynt przełamywania tzw. kulturowych stereotypów, stanowiących – jak uczą lewaccy ideolodzy – ciasny gorset społecznej opresji.  Jeśli zatem ktoś planował obejrzeć serial z dziećmi, łudząc się, iż zapozna pociechy z barwną opowieścią o Ani Shirley, ten się srodze zawiedzie."
Odpowiedz
Nie wiem, jak to wygląda w netflixowskiej Ani z Zielonego Wzgórza, ale oglądałam wiele innych seriali na tej platformie i właściwie w każdym są wątki tęczowe, często wręcz absurdalnie wciskane na siłę i nie pasujące do całego scenariusza. Poza tym w serialach propaguje się seks nieletnich, branie narkotyków, zdrady małżeńskie itp. Nawet jeśli film oznaczony jest 13+, to często są tam rzeczy, których dzieci w tym wieku nie powinny oglądać.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości