POBIERZ OŚWIADCZENIE RODZICA i złóż w sekretariacie szkoły!
Zapoznaj się z tzw. Standardami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) czyli zaleceniami "dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem" w Europie. Na tych standardach ma się opierać seksedukacja w Polsce według niektórych środowisk. (Szczegóły dla określonych grup wiekowych od str. 40.)

Polecamy:        

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do biblioteki lepiej pójść z dzieckiem
Ostatnio temat LGBT jest często podejmowany i kilka dni temu, gdy rozmawiałam z moim dorosłym synem, przypomniał sobie, że gdy był młodszy w bibliotece osiedlowej chciał wypożyczyć coś do poczytania w dziale dziecięcym i natknął się na Wielką księgę cipek i Wielką księgę siusiaków. Wtedy nic mi o tym nie powiedział, tylko się tym zgorszył... a ja dzisiaj z ciekawości sprawdziłam w internetowym katalogu tej biblioteki - faktycznie, mają na stanie te książki!! W dziale Literatura dziecięca/ Książki dla dociekliwych...  Angry

Ciekawe ile dzieci to przeczytało??!! - tam są bluźniercze rysunki: na krzyżu zamiast Jezusa jest naga kobieta!! Jest też podobno cytuję: "Matka Boża przedstawiana jest jako molestująca seksualnie małego Jezusa." (https://natemat.pl/89673,poslanka-pis-donosi-do-prokuratury-na-wielka-ksiege-cipek-zniewaza-wizerunek-jezusa-maryi-i-krzyza) I takie książki dzieciom serwuje biblioteka publiczna!!!!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości