POBIERZ OŚWIADCZENIE RODZICA i złóż w sekretariacie szkoły!
Zapoznaj się z tzw. Standardami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) czyli zaleceniami "dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem" w Europie. Na tych standardach ma się opierać seksedukacja w Polsce według niektórych środowisk. (Szczegóły dla określonych grup wiekowych od str. 40.)

Polecamy:        

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmy Disneya? Ostrożnie!
#1
Czy wiecie, że w filmie PIĘKNA I BESTIA Disneya z 2017 roku, jest promowany homoseksualizm? W USA jedno z kin odmówiło wyświetlania tego filmu na swoim ekranie. Właściciele argumentowali decyzję swoją wiarą chrześcijańską: https://www.news.com.au/entertainment/mo...e41264454f .

W zeszłym roku natomiast Disney poszedł dalej i umieścił postać geja w jednym ze swoich familijnych filmów o tytule Jungle Cruise. Powstała nawet strona z protestem, gdzie można się podpisać: https://lifepetitions.com/petition/disne...gle-cruise.

Gdy wpisałam w Google hasło: "usa disneyland homosexual" wyskoczyły różne zdjęcia i obrazki o dniu gejowskim w Disnaylandzie. Okazuje się, że od wielu lat(!) do Disneylandu raz w roku przyjeżdżają pary homoseksualne ze swoimi dziećmi - to już ogoromna impreza - a Disney się temu nie przeciwstawia! 
https://en.wikipedia.org/wiki/Gay_Days_a...sney_World

Google pokazało mi też obrazek z jakiejś kreskówki Disneya, na którym całują sie pary homoseksualne:
https://www.lifesitenews.com/news/disney...-the-first

Gdybym poszukała dłużej, to pewnie znalazłabym w Google więcej powodów, dla których lepiej trzymać dzieci z dala od Disneya...  Angry
Odpowiedz
#2
W wyświetlanym obecnie w kinach filmie Lego Przygoda 2 również są odniesienia do homoseksualizmu. W trakcie napisów końcowych pokazywane są zmieniające się pary bohaterów. Pary trzymają się za ręce. Wśród nich są też pary jednopłciowe.
Odpowiedz
#3
W 2011 we wrocławskiej galerii handlowej Awangarda stało sobie takie coś jako pt.: "Over the Rainbow" - autor: Milorad Miće Stajčić. Czasowa wystawa „For Kids and Adults”. https://culture.pl/pl/wydarzenie/dla-dzi...-o-zabawie

[Obrazek: disney-homopropaganda2.jpg]

To niżej ciekawe zdjęcie - zero reakcji tych ludzi...??? Sad Sad Dodgy   Huh

[Obrazek: disney-homopropaganda1.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości