POBIERZ OŚWIADCZENIE RODZICA i złóż w sekretariacie szkoły!
Zapoznaj się z tzw. Standardami WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) czyli zaleceniami "dla decydentów oraz specjalistów zajmujących się edukacją i zdrowiem" w Europie. Na tych standardach ma się opierać seksedukacja w Polsce według niektórych środowisk. (Szczegóły dla określonych grup wiekowych od str. 40.)

Polecamy:        

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opinia prawnika dot. standardów seksedukacji WHO
#1
Prawnik Agnieszka Zdanowska stwierdziła 21 lutego 2019 na antenie jednej z polskich telewizji, że: 

"Standardy WHO realizowane w deklaracji są przede wszystkim wypełnieniem znamion przestępstwa pedofilii ujętego w polskim Kodeksie karnym. Przypomnijmy, że zgodnie z art. 200 Kodeksu Karnego, kto namawia, bądź doprowadza dziecko poniżej 15 roku życia do poddania się różnorakim czynnościom płciowym jest zagrożone karą pozbawienia wolności. Takimi znamionami określone jest przestępstwo pedofilii, a czym innym są „standardy WHO”, jak nie właśnie próbą konieczności wprowadzenia, kształtowania i pokazywania dzieciom takich zachowań? Tzw. wytyczne WHO mówią o potrzebie demoralizacji dzieci już od 4 roku życia, gdzie dokładnie są wskazane czynności, którym takie dzieci mają być poddane. Czynności te niewątpliwie wypełniają znamiona przestępstwa pedofilii ujętego w polskim Kodeksie karnym."

Powiedziała też, że:

"W podręcznikach do medycyny sądowej z 1972 roku wskazywało się jeszcze na homoseksualizm jako jednostkę chorobową z kręgu zaburzeń psychiatrycznych. W obecnym wydaniach homoseksualizm, zwany też LGBT (…), jest uznawany za normalność. Należy się zastanowić, czy w przyszłości zachowania, które teraz są kwalifikowane i nazywane pedofilią – nie zostaną wprowadzone do norm postępowania."

Rozmowa do obejrzenia tutaj: https://www.youtube.com/watch?time_conti..._Y-Y0Fc2eI
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości